top of page

Vítejte na stránkách mého Atelieru

IMG_1348_edited_edited_edited.png

Jmenuji se Karolína Leixner

Zvu Vás do mysticky léčivého místa, kde můžete zapomenout na každodenní starosti, stres i shon a ponořit se s námi do jiného světa - do své vlastní tvorby, relaxace a odpočinku v panenské přírodě, nebo si dopřát profesionální rodinné i jiné fotografování, jako nezapomenutelnou vzpomínku Vašeho života. 

Toto krásné místo se nachází v malebném údolí Hostíma, je součástí Královského města Beroun a přímo sousedí se Svatým Janem pod Skalou v chráněné krajinné oblasti Českého krasu.

 Mým záměrem je soustředit zajímavé a charismatické umělce s jejich inspirativními workshopy, kurzy a instalacemi právě v tomto přívětivém prostředí Hostíma a umožnit tak i Vám zažít povznášející tvůrčí atmosféru s velmi silnou energií tohoto místa a úžasným geniem loci.

Tvoření i focení v Atelieru Vás vždy pohladí po duši a to mi dělá tu největší radost.

IMG_4294 2.jpg

 

                           

Akce a workshopy v Atelieru...

.......nahlédněte do galerie a přidejte se k nám i Vy se svými  jedinečnými a kreativními projekty.

 

V přívětivém prostředí Atelieru můžete svůj potenciál a umění dále rozvíjet, dopřát mu další nevšední rozměr a inspirovat jím i ostatní - například formou workshopů.  

 

Své nové záměry zde můžete hravě zrealizovat ve skutečnost. 

Fotoatelier ... atd. ...

Prostor funguje také jako fotoatelier, kde můžete využít profesionálních služeb našich fotografů, vizážistů
i stylistů.

Část Atelieru je možné po předchozí dohodě pronajmout i samostatně působícím fotografům, výtvarníkům, umělcům i lektorům pro jejich workshopy či výuku hudby, cizích jazyků, firemních, nebo módních akcí a mnoho dalšího.  

Atelier naši klienti využívají například i pro mediální účely, vlastní prezentaci na sociálních sítích, nebo
k YouTube rozhovorům a reportážím.

Pokud po takové video prezentaci toužíte a nemáte vhodné vybavení či zkušenosti, technickou podporu vám rádi zajistíme.​

IMG_7693.JPG
bottom of page